Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim No - 2018

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Ülkemizin en köklü bankalarından bir tanesi olan Ziraat Bankası 1863 yılında Mithat Paşa tarafından kurulmuştur. İlk kurulduğu yıllarda Memleket Sandıkları adı ile anılan banka günümüzde T.C. Ziraat Bankası A. Ş. olarak bilinmektedir. Ziraat Bankası Türkiye’de yer alan 3 kamu bankasından bir tanesidir.

Türkiye’nin en değerli markaları arasında yer alan Ziraat Bankası yalnızca ülkemizde değil dünyanın birçok noktasında aktif olarak bankacılık hizmeti sunmaktadır. Türkiye genelinde yaklaşık 1500 banka noktası ve 6566 ATM makinesi bulunmaktadır. Milyonlarca müşterisi bulunan Ziraat Bankası müşterilerine kredi kartı, finansal hizmetler, bireysel bankacılık, özel bankacılık ve ticari banka alanlarında hizmet sunmaktadır. Ziraat Bankası müşterileri ile daha iyi iletişim kurabilmek için müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 220 00 00

Ziraat Bankası 444’lü Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 00 00

Ziraat Bankası’na Müşteri Hizmetleri İletişim Numarasından ulaşarak bankacılık işlemlerinizi yerine getirebilir, işlemlerinizle ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca 444’lü iletişim numarasını da kullanarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Eğer mesai saatleri dışında iletişim kurmanız gerekiyorsa aşağıda yer alan iletişim formuna tıklayarak forumu doldurarak iletişim sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası İletişim Formu (Tıklayın)

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Ziraat Bankası çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Ziraat Bankası iletişim bilgileri, Ziraat Bankası telefon no, Ziraat Bankası irtibat tel, Ziraat Bankası canlı destek hattı, Ziraat Bankası çağrı merkezi, Ziraat Bankası şikayet hattı

Cevapla