WhatsApp Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim No - 2018

WhatsApp Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

WhatsApp Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

2010 yılının Ocak ayında kurulan WhatsApp, günümüzün en çok kullanılan ve en popüler anlık mesajlaşma uygulamasıdır. 2G, 3G, 4G ya da Wi-Fi bağlantısı aracılığı ile kullanılabilen WhatsApp, mobil operatörünüzün tarifesi üzerinden herhangi bir ücretlendirme yapmaz yani uygulama tamamen ücretsiz ve reklamsız bir uygulamadır.

Mesajlaşma, sesli görüşme ve görüntülü görüşme gibi özelliklerin sunulduğu WhatsApp, 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bir uygulamadır. Günümüzde mobil akıllı telefonların oldukça yaygınlaşması ve internet kullanımının giderek artması ile büyük bir kitle tarafından kullanılan WhatsApp uygulaması hem kullanım kolaylığı hem ücretsiz olması hem de gelişmiş özellikleri ile en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması unvanını kazanmıştır.

iOS, Android, BlackBerry OS, BlackBerry 10, Windows Phone, Nokia Series 40, Symbian, Tizen ve Firefox OS gibi mobil işletim sistemlerinde aktif olarak kullanılabilen WhatsApp uygulaması son birkaç sene önce gelen güncellemesi ile birlikte QR kod okutularak bilgisayar üzerinden de eş zamanlı olarak kolayca kullanılabilmektedir.

Eski Yahoo çalışanları olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından kurulan WhatsApp, 2012 yılında Facebook tarafından satın alınmıştır. Uygulamanın yürürlüğü, geliştirilmesi ve desteği Facebook tarafından sağlanmaktadır.

Ayrıca WhatsApp kullanımının giderek artması ile birçok devlet dairesi ve kuruluşların WhatsApp destek, ihbar veya sipariş hatları ortaya çıkmıştır. Birçok haber kanalı ve televizyon programları da ihbar ve iletişim bilgileri için WhatsApp hattı numaralarını oluşturmuştur.

Dünyanın en çok kullanıcısına sahip siber servislerinden birisi olan WhatsApp kullanımı esnasında da bir takım soru ve problemler oluşabilmektedir. Kullanıcılar tam bu sırada WhatsApp çağrı merkezi numarası ile WhatsApp yetkililerin bağlanarak sorunlarına daha etkili ve daha hızlı çözüm aramaktadırlar.

WhatsApp Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

WhatsApp ın 444 lü veya 0850 li WhatsApp çağrı merkezi telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda sizlerle paylaştığımız WhatsApp e-posta adresi aracılığıyla tüm teknik problem ve sorularınızı kolayca WhatsApp müşteri temsilcisine bağlanma işlemini yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp İletişim Mail Adresi
[email protected]

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
WhatsApp çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: WhatsApp iletişim bilgileri, WhatsApp telefon no, WhatsApp irtibat tel, WhatsApp canlı destek hattı, WhatsApp çağrı merkezi, WhatsApp şikayet hattı

15 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla