Uber Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim No - 2018

Uber Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Uber Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Uber, uluslararası olarak birçok ülkede aktif olarak hizmet veren kaliteli bazda yolcu taşımacılığı yapan bir ulaşım şirketidir. 2014 yılının Haziran ayında Türkiye’de ulaşım operasyonlarına başlamış olan Uber; son zamanlarda kullanımı artması ve ülkemizde bulunan birçok taksiye göre hem konforlu oluşu, hem net fiyat politikası hem de müşteri memnuniyetine dayanan hizmet koşulları ile oldukça çok hizmet gören bir servis haline gelmiştir.

Uber, dünyanın birçok noktasında aktif olarak hizmet vermektedir. Ayrıca sektörünün lider markası konumunda yer almaktadır. Bulunduğunuz noktadan gitmek istediğiniz herhangi bir noktaya gitmek istediğinizde Uber uygulamasından gitmek istediğiniz adresi ve noktayı seçebilir; gidiş için sizden alınacak ücretin detaylarını görebilir, sürücünüzün ismini, soyismini, resmini görebilir, sürücüyü arayarak bilgi verebilir, yolculuğunuzun ücretini Uber uygulamasından anında ödeyebilirsiniz.

Son zamanlarda oldukça rağbet gören Uber ulaşım servisi, birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra birçok kişi de Uber sürücüsü olmak için araştırmalar yapmakta; sürücülük yapmaya başlamaktadır. Uber sürücülüğü diğer taksi ve ulaşım firmalarına göre daha cazip, daha esnek çalışma şartları, daha az komisyon ve kesintileri ile en çok tercih edilen mesleklerden birisi haline gelmiştir.

Uber kullanımı sırasında bir takım aksaklık ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz problemin çözümü için detaylı bir şekilde teknik destek almak için Uber müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Uber sürücülüğü hakkında detaylı bilgiler için de müşteri temsilcisini kullanabilirsiniz. Eğer Uber sürücüsü iseniz daha detaylı ve en doğru desteği almak için aşağıda belirtmiş olduğumuz Uber sürücü destek merkezine giderek destek alabilir; soru ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Uber’in 444 lü veya 0850 li bir müşteri hizmetleri telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Uber kullanımı esnasında yaşamış olduğunu problemleri bildirmek ve çözüm aramak için Uber hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘Yardım’ menüsü üzerinden detaylı bir şekilde yardım alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Uber iletişim e-posta adresi üzerinden destek almak istediğiniz konuları; istek, soru, öneri görüş ve şikayetlerinizi Uber müşteri hizmetlerine iletebilir, en geç 3 iş günü içerisinde yanıt alabilirsiniz.

Uber Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Henüz yayımlanmamıştır.

Uber Sürücü Destek Merkezi İletişim Telefon Numarası
Henüz yayımlanmamıştır.

Uber İstanbul Sürücü Destek Merkezi Adresi
Papirus Plaza Merkez Mahallesi, Ayazma Caddesi No:37 Kat:10
Kağıthane/İstanbul
(Hafta içi her gün saat 10.00 ile 17.00 arasında Uber sürücü destek merkezinden aktif olarak yardım alabilirsiniz.)

Uber İletişim Mail Adresi
help.uber.com

Uber Sürücüsü Nasıl Olunur?

Uber sürücüsü olmak için öncelikle Uber’in resmi sitesinden veya Sürücüler için Uber uygulamasından online olarak başvurunuzu gönderebilirsiniz. Uber başvurunuzun ilk adımı Uber’den randevu almaktır. Tüm kişisel bilgilerinizi girdikten sonra Uber’den randevu alabilir, başvurunuzun olumlu olması sonucunda randevu için Uber Türkiye merkezine gitmelisiniz. Eğer görüşmeniz olumlu sonuçlanırsa bir şirket kurmalı veya bir şirketi beyan etmelisiniz. Tüm aşamalardan sonra Uber Türkiye merkezine aşağıda belirtmiş olduğumuz resmi belgeleri beyan etmeniz gerekmektedir.

Uber Sürücü Olmak İçin Minimum Gereklilikleri
Asgari çalışma yaşında olmak
Ülkenizde yasal olarak araç kullanma iznine sahip olmak

Uber Sürücüsü Olmak için Gerekli Belgeler
Ehliyet
Sabıka Kaydı

UberXL Sürücüsü Olmak için Gerekli Belgeler
Lisanslı aracınızla sürüş yapmak için hesabınıza eklemeniz gereken belgeler
D2 Belgesi
Yol ve Güzargah Belgesi
Ruhsat
Şirket Açılış Belgeleri
Araç Sigortaları

Uber Taksi Sürücüsü için Gerekli Belgeler
SRC
Psikoteknik
Şöfor Kartı
Araç Ruhsatı

Uber ile ilgili görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi yazının altında bulunan formdan yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Uber çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Uber iletişim bilgileri, Uber telefon no, Uber irtibat tel, Uber canlı destek hattı, Uber çağrı merkezi, Uber şikayet hattı

11 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla