TRT Çocuk Rüzgar Gülü Programı İletişim Telefon Numarası | İletişim No - 2018

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Programı İletişim Telefon Numarası

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Programı İletişim Telefon Numarası

Çocuk kanalları arasında en geniş program sayısı ve yayın kalitesi ile ülkemizin en çok çocuk kanalı olan TRT Çocuk, minikler için yapmış olduğu birbirinden eğlenceli ve öğretici programlar ile küçük çocukların gelişimlerine yardımcı oluyor. Yıllardır ekranlarda olan Rüzgar Gülü programı, TRT Çocuk ekranlarında hafta içi her gün miniklerle buluşmaya devam ediyor.

Rüzgar Gülü programında miniklere öğretici bilgi soruları soruluyor ve bu soruları bilmeleri halinde birbirinden harika hediyeler ile soruyu bilen minik yarışmacı ödüllendiriliyor. Ayrıca yarışma yayınlandığı esnada ekranda yer alan parça parça sorularla sizlerden istenen atasözü veya deyimi doğru bir biçimde programın iletişim kanallarına gönderdiğinizde harika ödüllerden kazanma şansını yakalayabiliyorsunuz.

Ayrıca TRT Çocuk üzerinde yayınlanan Rüzgar Gülü programında ZıpZıp’ın sormuş olduğu sorulara yanıt vererek hem programa katılma şansını yakalayabilir hem de birbirinden özel ve muhteşem ödüllerden kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Yarışmasına Katılma Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır.

Rüzgar Gülü programı ile iletişime geçebileceğiniz herhangi bir iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan Rüzgar Gülü başvuru formu aracılığı ile başvurunuzu yapabilir, programa katılmak için sıraya alınabilirsiniz.

Rüzgar Gülü’ne yapmış olduğunuz başvurular en geç 3 hafta içerisinde değerlendirilerek olumlu olması halinde tarafınıza telefon yolu ile bilgi verilir ve Rüzgar Gülü programına katılmanız ile ilgili tüm detaylar bilginize sunulur.

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Yarışması Başvuru Formu Doldur (2018)

TRT Çocuk Rüzgar Gülü ZıpZıp’a Cevap Gönder (2018)

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Atasözü Cevabı Gönder (2018)

Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla da programa katılma başvurularınızı yazabilir, program hakkında tüm sorularınızı tarafımıza sorabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Rüzgar Gülü programına katılma telefon numarası ve Rüzgar Gülü yarışmasına başvuru formu doldur gibi tüm bilgiler detaylı bir şekilde paylaşılmıştır.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Rüzgar Gülü iletişim bilgileri, Rüzgar Gülü telefon no, Rüzgar Gülü irtibat tel, Rüzgar Gülü canlı destek hattı, Rüzgar Gülü çağrı merkezi, Rüzgar Gülü şikayet hattı

20 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla