Scope (Periscope) Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim No - 2018

Scope (Periscope) Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Scope (Periscope) Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

26 Mart 2015 tarihinde Kayvon Beykpour ve Joe Bernstein tarafından kurulan ve ilerleyen aylarda Twitter tarafından satın alınarak Twitter bünyesinde hizmet veren uygulama olan Scope, canlı yayın yapmaya aracılık yapan bir sosyal medya platformudur. Uygulama ilk iki sene boyunca Periscope adı ile hizmet verdi ancak Türkiye’de uygulamaya yapılan şikayetler ve dava sonucunda uygulamanın ismi Scope olarak değiştirildi.

Scope tamamen Twitter ile entegre edilmiş ve gelişmiş özelliklere sahip bir uygulamadır. Scope uygulamasında dünyada anlık olarak yapılan tüm canlı yayınların noktalarını görebilir, size en yakın konumda canlı yayın yapan kişiyi görebilir; yayınına katıldığınız kişiye anlık olarak mesaj/yorum gönderebilir ve yayını beğenebilirsiniz.

Canlı yayın yapacak olan kişilerin en çok kullandığı uygulama olarak nitelendirilen Scope; oldukça kaliteli yayın çözünürlüğü ve hızı sunmaktadır. Takipçilerinizle en fazla erişimi yakalamanız adına sürekli güncellemeler gelen uygulama dünya çapında en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olarak ön plana çıkmaktadır.

Scope uygulamasını iOS ve Android işletim sistemi tabanlı tüm mobil cihazlarda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Scope tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama içi satın alma durumu dahi söz konusu değildir. Ayrıca uygulama ülkemizin resmi dili olan Türkçe dilini desteklemektedir. Dilediğiniz herhangi bir yerde herhangi bir internet bağlantısı olduğu sürece anlık olarak canlı yayınlar yapabilirsiniz.

Periscope (Scope) Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef henüz yayınlanmamıştır.

Scope un 444 lü veya 0850 li bir iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan Scope İletişim Formu bağlantısı aracılığı ile yaşadığınız sorunları ve sormak istediğiniz tüm soruları Scope yapımcılarına kolayca sorabilir; net bir bilgi alabilirsiniz.

Scope İletişim Formu

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Scope çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Scope iletişim bilgileri, Scope telefon no, Scope irtibat tel, Scope canlı destek hattı, Scope çağrı merkezi, Scope şikayet hattı

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla