PUBG Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim No - 2018

PUBG Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

PUBG Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

PlayerUnknown’s Battlegrounds yakın zamanda tüm dünya üzerinden popüler olmuş bir video oyunudur. İsminin uzunluğundan dolayı kısaca PUBG olarak adlandırılır. Tüm dünya üzerinden çok büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunun amacı adadan canlı kurtulmaktır. Tek kişilik, 2 kişilik veya 4 kişilik gruplar halinde oynanabilen oyunda bir uçaktan herkes adaya atlamaktadır. Çeşitliği sığınak ve barınaklar içinden silahlar temin edilerek hayatta kalma mücadelesi başlar. Oyun sonunda hayatta kalan oyunu kazanır.

İlk olarak windows işletim sistemi için çıkarılmış olan oyun daha sonrasın iOS ve Android platformları içinde piyasaya sürülmüştür. Şuanda Xbox ve Playstation platformlarında oyun mevcut olmasa da, oyunun yapımcı firması Bluehole tarafından kısa süre içerisinde mağazalarda yerini alacağı duyurulmuştur.

PUBG Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Şuanda PUGB’nin yayınlanmış bir telefon numarası bulunmamaktadır.

Bluehole ile iletişime geçebileceğiniz tek yol iletişim formudur. Oyun içerisindeki sorunlar, buglar, kapatılan hesaplar, satın alınan itemler gibi durumlarda yaşadığınız sorunları aşağıda verdiğimiz iletişim formundan bildirebilirsiniz.

Eğer Steam üzerinden bilgisayar ortamında oyunu oynuyorsanız aşağıdaki iletişim formunu kullanmanız gerekmektedir. Formu ingilizce doldurmanız gerektiğini unutmayınız.

Pugb Müşteri Temsilcisi İletişim Formu

Oyunu cep telefonunuzda oynuyor ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istiyorsanız yukarıda ki form işinizi görmeyecektir. Mobil cihazınızdan oyuna giriş yapınız, ekranın sağ üst köşesinde ayarlar simgesini göreceksiniz ona basınız. Ekranın alt kısmında yine destek butonu göreceksiniz oraya girdiğinizde karşınıza bir iletişim formu açılacak. Mobil oyuncalar için Türkçe destek birimi mevcuttur. Oyunla ilgili yaşadığınız sorunu buradan belirtebilirsiniz. Mail adresinizi doğru yazdığınızdan mutlak surette emin olunuz, çünkü dönüş mail üzerinden sağlanacak.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
PUBG çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: PUBG iletişim bilgileri, PUBG telefon no, PUBG irtibat tel, PUBG canlı destek hattı, PUBG çağrı merkezi, PUBG şikayet hattı

6 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla