Müge Anlı ile Tatlı Sert Canlı Yayın Telefon Numarası | İletişim No - 2018

Müge Anlı ile Tatlı Sert Canlı Yayın Telefon Numarası

Müge Anlı ile Tatlı Sert Canlı Yayın Telefon Numarası

Sunuculuğunu ve yapımcılığını Müge Anlı’nın üstlenmiş olduğu, yönetmenliğini ise Hüseyin Çoşkun’un yaptığı sabah kuşağı programıdır. 2008 yılından beri hafta içi her gün yayında olan program, ATV ekranlarında yayınlanmaktadır.  2000 den fazla program yapan, yüzlerce kayıp vakasını sonuçlandıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, saat 10:00 da başlamaktadır. Ortalama 3 saat süren program da kayıp kişilerin bulunması yanı sıra, cinayetlerin aydınlatılması da sıklıkla konu edilmektedir.

Profesör Doktor Arif Verimli ve Avukat Rahmi Özkan’da her programda hali hazırda bulunmakta olup, vakaların çözülmesinde büyük rol oynamaktadır.

Sizde kayıp yakınlarınızı bulmak, programa konuk olmak veya canlı yayındaki olaylara bilginizi katmak istiyor iseniz, aşağıda verdiğimiz Müge Anlı ile Tatlı sert programı canlı yayın irtibat numaralarını arayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert İhbar ve Başvuru Telefon Numarası
0212 354 43 25
0212 354 43 26

Müge Anlı ile Tatlı Sert Canlı Yayına Bağlanma Telefon Numarası
0212 639 42 63
0212 639 50 17

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına göndermeniz gereken delil, evrak, video veya benzeri içerikleriniz mevcut ise mail adresini kullanabilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Mail Adresi
[email protected]

Atv’nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’e başvuru yapmanız için bir yol daha mevcut. Oda whatsapp ihbar hattı. Dilerseniz whatsapp üzerinden programa katılmak için başvuru yapabilirsiniz, dilerseniz programın ilerleyişi ile ilgili döküman yollayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetleriniz içinde yine bu hattı kullanabilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası
0 535 365 52 52

Cinayetler, çözülmemiş olaylar ve yayında işlenen tüm konular ile ilgili bu yazımıza yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Müge Anlı ile Tatlı Sert çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Müge Anlı ile Tatlı Sert iletişim bilgileri, Müge Anlı ile Tatlı Sert telefon no, Müge Anlı ile Tatlı Sert irtibat tel, Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı destek hattı, Müge Anlı ile Tatlı Sert çağrı merkezi, Müge Anlı ile Tatlı Sert şikayet hattı

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla