Liderler FOX'ta İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı | İletişim No - 2018

Liderler FOX’ta İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Liderler FOX’ta İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

16 Mayıs 2018 tarihinden bu yana FOX TV ekranlarında her hafta çarşamba akşamı saat 20.00’da yayımlanan ve YSK tarafından cumhurbaşkanlığı adaylığı resmi olarak onaylanmış cumhurbaşkanı adaylarının ağırlandığı bir televizyon programıdır. Bu yazımızda sizlere Liderler FOX’ta programının iletişim bilgileri ve cumhurbaşkanı adaylarına mesaj gönderme seçeneklerinden bahsedeceğiz.

Moderatörlüğünü Fatih Portakal’ın yaptığı programda Doğan Şentürk, İsmail Küçükkaya, Sedat Bozkurt ve Tülay Öçten gibi FOX Haber’in önemli gazeteci isimler programa konuk olarak gelen cumhurbaşkanı adaylarına herkesin merak ettiği soruları sorarak toplumu cumhurbaşkanı adaylarının daha detaylı tanıtılması konusunda bilgilendirmektedir.

Programın ilk konuğu Muharrem İnce idi. Oldukça etkili ve merak edilen soruların tek tek sorulduğu program seçimlerde hangi adaya oy vereceğiniz hakkında fikir oluşmasını sağlamakta.

Liderler FOX’ta Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Liderler FOX’ta WhatsApp Hattı
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Liderler FOX’ta programına mesaj göndermek için aşağıda bulunan yorum bölümünü ve Twitter üzerinden #AdaylaraSoruyorum hashtagi ile sorularınızı cumhurbaşkanı adaylarına sorabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Liderler FOX'ta çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Liderler FOX'ta iletişim bilgileri, Liderler FOX'ta telefon no, Liderler FOX'ta irtibat tel, Liderler FOX'ta canlı destek hattı, Liderler FOX'ta çağrı merkezi, Liderler FOX'ta şikayet hattı

13 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla