Letgo Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim No - 2018

Letgo Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Letgo Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Letgo, 2016 yılının Nisan ayında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan ve mobil platformlarda uygulama halinde hizmet veren bir ilan platformudur. ‘Çek, yükle, kolay sat’ mottosu operasyonlarına hızla devam eden Letgo; kullanım kolaylığı, ücretsiz oluşu ve bulunduğunuz konuma en yakın alıcıya ulaşmanızı sağlayan algoritması ile en gözde alım satım platformlarından biri haline gelmiştir.

Artık kullanmak istemediğiniz, nakit ihtiyacınızdan dolayı satmak istediğiniz, elinizde fazla bulunan veya herhangi bir sebepten satmak istediğiniz sıfır veya ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını anında çekip ilan haline çevirebilir; ilanınızın başlığını ve ilan açıklamanızı dilediğiniz gibi özelleştirebilir, istediğiniz fiyattan satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Letgo üzerinden alıcı ve satıcının daha kolay iletişim kurabilmesi için anlık mesajlaşma özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde satın almak istediğiniz ürünün satıcısına ürün hakkında sorularınızı sorabilir, fiyatta pazarlık yapabilir, satın almaya karar verdiğinizde bir buluşma noktası seçebilir veya ürünün size kargolanması için ödeme ve kargo bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Letgo üzerinden kolayca Araba, Emlak, Teknoloji, Taşıtlar, Spor, Ev, Eğlence, Moda, Çocuk, Diğer Hizmetler kategorilerinde ürün satışlarınızı yapabilir veya ürün satın alabilirsiniz.

Her e-ticaret platformunda olduğu gibi Letgo kullanımı esnasında da kullanıcılar bir takım sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu sorunlar genelde şu şekildedir; Letgo hesap kapatılması, Letgo şifre kurtarma, Letgo üzerinden satın alınan veya satılan bir ürün hakkında dolandırıcılık ve buna benzer diğer sorunlar gibi. Bu sorunlar ile ilgili en hızlı ve en sağlıklı çözüm bulmak için Letgo müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz.

Letgo’nun 444 lü veya 0850 li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak uygulama üzerinden sol menüde bulunan ‘Yardım’ menüsü adı altında yer alan ‘Müşteri Hizmetleri’ butonuna tıklayarak yardım alabilir veya aşağıda bulunan Letgo e-posta adresine yardım almak istediğiniz veya yaşamış olduğunuz sorunu bildirerek yardım alabilirsiniz.

Letgo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayımlanmamıştır.

Letgo İletişim Mail Adresi
[email protected]

Ayrıca Letgo hakkında istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi de bu mail adresine dilediğiniz gibi bildirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Letgo çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Letgo iletişim bilgileri, Letgo telefon no, Letgo irtibat tel, Letgo canlı destek hattı, Letgo çağrı merkezi, Letgo şikayet hattı

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla