Hotmail Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim No - 2018

Hotmail Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Hotmail Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Hotmail 4 Temmuz 1995 yılında Sabeer Bhatia ve Jack Smith tarafından kurulan bir e-posta servisidir. 1997 yılının Aralık ayında Microsoft’a satışı gerçekleşen Hotmail; internet tarayıcısında kullanılabilen ilk e-posta servisi olarak bilinir. Kurulduğu yıllarda ile 8 milyon kullanıcıya sahip olan Hotmail’in bugün 500 milyonu aşkın aktif kullanıcısı bulunmaktadır.

Hotmail 2013 yılında yine Microsoft’un resmi e-posta servisi olan Outlook ile birleştirilmiştir. Hotmail.com uzantılı tüm mail adresleri aynı şekilde kalarak aktif hizmet vermektedir. Hotmail e-posta adreslerine erişim sağlayan kişilerin Outlook üzerinden giriş yapmaları gerekmektedir.

Microsoft’un en çok kullanılan servislerinden birisi olan Hotmail, gelişmiş ve fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Dünya üzerinde bulunan nüfusun neredeyse %80’inin aktif olarak kullandığı Hotmail; bugün Gmail’den sonra dünyanın en çok kullanıcısı bulunan ücretsiz e-posta servislerinden birisidir.

Sadece e-posta alımı ve gönderimi gibi fonksiyonları bulunmayan Hotmail’de multimedya dosyalarınızı da dilediğiniz gibi saklayabilir; arkadaşlarınızla bu dosyaları kolayca paylaşabilirsiniz.

Hotmail’in her kullanıcısına tanımlamış olduğu mail kutu alanı 5 GB’tır. Rakiplerine oranla daha az depolama alanı sunan Hotmail’in yine de milyonlarca aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Ayrıca belirli bedel karşılığında Hotmail’in premium üyesi olabilir, depolama alanınızı genişletebilirsiniz.

Hotmail kullanımı esnasında birçok kişi bir takım problemlerle karşılaşabilmektedir. Bu problemlerden en bilinenleri; Hotmail hesabının ele geçirilmesi, Hotmail hesabının çalınması, Hotmail hesap şifresinin unutulması ve benzeri gibi olaylardır.

Hotmail Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 67 87

Hotmail in 444 lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Hotmail müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; hesabınız ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları bildirebilir ve istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Hotmail çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Hotmail iletişim bilgileri, Hotmail telefon no, Hotmail irtibat tel, Hotmail canlı destek hattı, Hotmail çağrı merkezi, Hotmail şikayet hattı

35 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla