Halk TV Canlı Yayın Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı | İletişim No - 2018

Halk TV Canlı Yayın Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Halk TV Canlı Yayın Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Ankara merkezli olarak 2005 yılında kurulan Halk TV; ülkemizde televizyon yayıncılık faaliyetlerini hızla sürdüren ulusal kanallardan birisi olarak yer almaktadır. Halk TV’nin genel teması haberciliktir. Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakınlığı ile bilinen Halk TV’de başta Uğur Dündar olmak üzere birçok önemli ismin programları bulunmaktadır. Tarafsız ve doğru yayıncılığı savunan Halk TV’nin milyonlarca aktif izleyicisi bulunmaktadır.

Her saat başında izleyenlerine haber sunan Halk TV; 10 Ocak 2005 yılında Deniz Baykal’ın da yardımları ile kurulmuştur. Halk TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan TV programları şu şekildedir; Analiz, Ekonomi Gündemi, Ekonomi Politik, Empati, Gündem Özel, Halk Arenası, İyilik Sağlık, Köyün Delisi, Maniki Dünya, Medya Mahallesi, Özgür İrade, Şimdiki Zaman, Siyaset Rüzgarı, Sol Şerit, Zamanın Ruhu.

Digiturk, D-Smart, Türksat 3A, Filbox ve canlı olarak internet yayınları üzerinden izlenebilen Halk TV; tamamen şifresiz ve ücretsiz bir kanaldır. Ayrıca Halk TV Euro, Halk Radyo isimlerinde yan yayıncılık kuruluşları da birbirini takip etmektedir.

Halk TV Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası
0312 236 64 25

Halk TV WhatsApp İhbar Hattı Telefon Numarası
0538 406 30 63

Halk TV Genel Merkez Adresi
Tunus Caddesi 9/16 Kavaklıdere / Ankara

Halk TV İletişim Mail Adresi
[email protected]

Halk TV’nin 0312 li ve 0538 li olmak üzere iki farklı iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Canlı yayın telefon numarası aracılığı ile Halk TV genel müdürlüğüne ulaşabilir; whatsapp ihbar hattı ile de görüşlerinizi, haber ihbarlarınızı ve diğer mesajlarınızı dilediğiniz gibi kolayca Halk TV’ye iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Halk TV çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Halk TV iletişim bilgileri, Halk TV telefon no, Halk TV irtibat tel, Halk TV canlı destek hattı, Halk TV çağrı merkezi, Halk TV şikayet hattı

10 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla