Flo Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim No - 2018

Flo Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Flo Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Ahmet Ziylan tarafından 1960 senesinden küçük bir firma olarak kurulan FLO, günümüzde Türkiye’nin en büyük ayakkabı firmalarından biri haline gelmiştir. Senede ortalama 45 milyon ayakkabı satışı gerçekleştiren firma 30 bin e yakın kişiye iş olanağı sağlamaktadır.

Gerek yurdun dört bir yanındaki mağazaları ile, gerekse internet üzerinden yaptığı satışlar ile tüketicilerin ilk tercihleri biri haline gelen FLO, bünyesinde Kinetix, Lumberjack, Dockers ve Polaris gibi ünlü markaları bulundurmaktadır.

Türkiye üzerinde 87 adet mağazaya ulaşmış olan firma, başta yavru vatan olmak üzere bir çok farklı ülkede de hizmet vermektedir.

Ürünlerinizin değişimleri, garanti süreçleri, satış öncesi ve sonrası her türlü destek için FLO müşteri temsilcilerine ulaşabileceğiniz çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Müşterilerin en çok tercih ettiği iletişim yollarının başında FLO çağrı merkezini aramak gelmektedir.

Flo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 290 3 356

FLO çağrı merkezi haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Saat 09:00 ila 19:00 arasında arama yaparak FLO müşteri temsilcileri ile irtibat kurmanız mümkün. Mesai saatlerinde irtibat kurmak için ya mail göndermeli ya da iletişim formunu doldurmalısınız.

FLO İletişim Formu (Tıklayın)

FLO İletişim Mail Adresi
[email protected]

FLO ile yaptığınız alışverişler sonucu edindiğiniz tecrübeleri sayfanın alt kısmında bulunan yorum kısmından bizlere iletebilir, ziyaretçilerimiz ile düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
FLO çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: FLO iletişim bilgileri, FLO telefon no, FLO irtibat tel, FLO canlı destek hattı, FLO çağrı merkezi, FLO şikayet hattı

Cevapla