Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı | İletişim No - 2018

Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Yıllardır FOX TV ekranlarında tüm Türkiye ile buluşan, tarafsız ve doğrucu haber yorumları ile büyün bir beğeni ile takip edilen gazeteci ve sunucu Fatih Portakal; hafta içi her akşam 19.00’da FOX Ana Haber programının sunuculuğunu yapmaktadır. Aynı zamanda FOX Haber genel müdürü de olan Portakal; yıllardır Çalar Saat programını sunmuş, ardından FOX Ana Haber programını sunmaya başlamıştır. 2012 yılından bu yana FOX Ana Haber’in sunucusu Fatih Portakal’dır.

Gündemin en dikkat çekici başlıklarını, ülkemizi ilgilendiren iç işleri ile ilgili tüm son dakika haberlerini, yurt dışında önem taşıyan büyük olayların haberlerini, ekonomik olarak güncel durumumuzu ilgilendiren haberlerin yanı sıra gündelik yaşamımızı ilgilendiren özel haberlerin sunulduğu FOX Ana Haber programının izleyicisi ciddi sayıdadır.

Günlük ve güncel olayları ve haberleri takip etmek isteyen, tarafsızlığı ve korkusuzluğu ile hareket eden bir sunucunun yorumlarını da dinlemek isteyen izleyenler milyonları aşmaktadır. Öyledir ki programın reyting verileri de iyi derecededir. Program birçok defa reyting listesinde birinci sırada olması ile başarısını her geçen gün katlamış, kalitesini belli etmiştir.

2 Şubat 1967 yılında Aydın’ın Nazilli ilçesinde doğan Fatih Portakal, ortaöğretimini İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamlamıştır. Yüksek öğrenimine İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde devam eden Portakal, eğitimini başarı ile tamamlayarak yüksek lisans yapmak için Avustralya’ya gitmiştir. Sunucu ve gazeteciliğin yanında kitap yazarlığı da yapan Fatih Portakal’ın eserleri şu şekildedir; Ses’SİZ ve Aklımla Dalga Geçme.

Fatih Portakal ile Ana Haber programına sizlerde başınızdan geçen veya tanık olduğunuz haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz tüm olayları Fatih Portal iletişim telefon numarası ve Fatih Portakal Ana Haber whatsapp ihbar hattı üzerinden FOX Haber ekibine bildirebilirsiniz.

FOX TV Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası
0212 414 90 00
0542 370 45 45

FOX TV Fatih Portakal WhatsApp İhbar Hattı
0542 370 45 45

Eğer Fatih Portakal’a iletmek istediğiniz herhangi bir mesaj, istek, öneri veya şikayetiniz varsa aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla tüm mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Fatih Portakal çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Fatih Portakal iletişim bilgileri, Fatih Portakal telefon no, Fatih Portakal irtibat tel, Fatih Portakal canlı destek hattı, Fatih Portakal çağrı merkezi, Fatih Portakal şikayet hattı

43 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla