Clash Royale Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim No - 2018

Clash Royale Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Clash Royale Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

2012 yılında büyük bir ses getirerek piyasaya girmiş olan Clash of Clash oyunun yapımcısı Supercell tarafından piyasaya sürülmüş olan bir strateji oyunudur. 2016 yılında Android ve iOS platformlarında yayınlanan Clash Royale, günümüzde 200 milyondan fazla indirilmiş bir oyundur.

Tüm dünya üzerinden ciddi bir oyuncu kitlesine sahip olan Clash Royale, 1 e 1 ve 2 ye 2 savaşlar üzerine kurulu bir oyundur. İndirmesi ve oynaması tamamen ücretsiz olan Clash Royale daha hızlı gelişmeler için oyunculara yeşil taş (gem) satın alma seçeneği de sunmaktadır.

Savaşlarda kazanılan sandıklar sonucu altın kartlar elde edilmektedir. Elde ettiğiniz kartları seviye atlatarak hesabınızın level atlamasını sağlamaktasınız. Oyunda bir hesap maksimum 13. seviyeye gelebilmekte olup, kupa sayınıza göre 11. ve son arena olan “Efsanevi Arena” ya kadar yükselmeniz mümkün.

Hesabınız kapanmış olabilir, uygulama içi satın alımlarda sorun yaşamış olabilirsiniz veya erişim problemi yaşıyor olabilirsiniz. İlk olarak cihazınızdan oyunu silip tekrar yüklemenizi öneririz, şayet çözüm olmadıysa Supercell ile iletişime geçebilirsiniz.

Clash Royale Müşteri Temsilcisi İletişim Numarası
Supercell’e maalesef telefon ile ulaşmanız mümkün değildir.

Clash Royale yapımcısı Supercell ile yalnızca iletişim formu ile irtibat kurabilirsiniz. Eğer Clash Royale hesabıma erişemiyorum diyorsanız öncelikle telefonunuzdan oyuna giriş yaparak Ayarlar > Yardım ve Destek > Kayıp Hesap > Hesabımı kaybettim. Nasıl geri alırım? > sağ üstte yer alan “Bizimle İletişime Geç”e dokunun.

Clash Royale müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenin bir diğer yolu da aşağıda vermiş olduğumuz iletişim formudur.

Clash Royale Müşteri Hizmetleri İletişim Forum

Formu doldururken hesabınızı nasıl kaybettiğinizi, oyundaki tam adınızı, hangi klanda olduğunuzu ve TP seviyenizi eklemeyi unutmayın. Şayet oyun esnasında aldığınız bir ekran görüntüsü mevcut ise mutlaka onuda iletişim formuna ek olarak koymayı unutmayın.

Eğer bir hile uygulaması kullandığınız için hesabınız kapatıldıysa boşuna vakit kaybetmeyin. Hile yüzünden kapanan hesaplar hiç bir şekilde açılmamaktadır.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Clash Royale çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Clash Royale iletişim bilgileri, Clash Royale telefon no, Clash Royale irtibat tel, Clash Royale canlı destek hattı, Clash Royale çağrı merkezi, Clash Royale şikayet hattı

Cevapla